مدل موی مردانه جدید و زیبا ۲۰۱۸

ساخت وبلاگ
چکیده : مدلهای موی جدید و زیبا برای آقایان خوش تیپ در این مطلب انواع مدل موی پسرانه۲۰۱۸ با جدیدترین متدهای ک... با عنوان : مدل موی مردانه جدید و زیبا ۲۰۱۸ بخوانید :

مدلهای موی جدید و زیبا برای آقایان خوش تیپ

در این مطلب انواع مدل موی پسرانه۲۰۱۸ با جدیدترین متدهای کوتاهی مو روز دنیا را در اختیار شما همراهان عزیز و گرامی قرار می دهیم که امیدواریم از مشاهده این مدل ها نهایت لذت راببرید.
همیشه در نظر بگیرین که مدلی که انتخاب میکنین به چهره شما بیاد و با فرم و استایل بدنی و صورتتون مچ بشه.

مدل مو <strong></strong>

انواع مدلهای موی مردانه

۱ – ایتالیایی : در این مدل بغل سر خیلی کوتاه شده ولی پشت سر با بالا بلند می شود.
۲ – تیفوسی : برای این مدل باید کل سر کوتاه کوتاه شده و فقط جلوی سر بلند می ماند.
۳ – فرانسوی : مردان فرانسوی همه جای سر یک دست کرده و طول تارهای مو را به ۸ الی ۱۲ سانتیمتر می رسانند.
۴ – بکسری (تایسونی ) : در مدل تابستانی دور سر زیاد کوتاه شده و در واقع سفید میشود و بالای سر بین ۳ الی ۵ سانتیمتر بلندی داشته باشد.
۵ – آلمانی :این مدل مو مردانهاز جمله مدلهای پرطرفدار میباشد که نیمی از دوره سر زیاد کوتاه میشه و میتوان گفت سفید میشود ومیزان بلندی بالای سر به نظر مشتری بستگی دارد.
۶ – کپ ۲ سانتی : به اندازه دو سانتی متر دو سر را سفید کرده و بسته به نظر مشتری موی بالا سر مشتری را کوتاه کنید.دلخواه مشتری بلند میمونه )
۷ – قارچی :در این مدل باید همانند قارچ عمل کرد یعنی دورتا دور سر بصورتی با ماشین زده میشه و سفید میشه که سر به شکل قارچ دیدهخ میشه و البته جلوی سر به صورت چتری کوتاه میشود.
۸ – ساده دور کوتاه : در این مدل دور سر زیاد کوتاه میشوداما نه در حد سفید شدن ولی نه در حد سفید شدن سپس بالای سر را به نسبت دوره سر بلند تر کنید به گونه ای که کاملا طبیعی جلوه داده شود.
۹ – ساده دور بلند : تمام موی سر در این مد یکدست بوده و فقط بروی گوش کمی کوتاه میشود.
۱۰ – رو گوشی همانند مدل ساده دور بلند میباشد با این تفاوت که روی گوش به نسبت مدل قبلی کمی بلندتر بوده در حدیکه کمی گوش را بپوشاند.

مدل موی مردانه ۲۰۱۸

مدل مو مردانه

مدل مو مردانه

مدل مو مردانه

مدل مو مردانه

مدل مو مردانه

مدل مو مردانه

مدل مو مردانه

...
ما را در سایت دنبال می کنید

نویسنده : بازدید : 22 تاريخ : پنجشنبه 24 اسفند 1396 ساعت: 0:02