سریال زیبا و جدید بوی توت فرنگی در یک نگاه

ساخت وبلاگ
چکیده : خلاصه داستان سریال جدید و جذاب بوی توت فرنگی خلاصه سریال داستان بوی توت فرنگی آسلی و بوراک که شخصیت... با عنوان : سریال زیبا و جدید بوی توت فرنگی در یک نگاه بخوانید :

خلاصه داستان سریال جدید و جذاب بوی توت فرنگی

خلاصه سریال داستان بوی توت فرنگی

آسلی و بوراک که شخصیت و زندگی متفاوت و حتی متضادی دارن ، به طرز عجیبیبا هم آشنا میشن . در حالیکه فکر میکنن دیگه همدیگر رو هیچوقت نبینن ، آسلی ، بوراک و وُلکان در بُدروم وارد بازی میشن که آخرو عاقبتش معلوم نیست. زنجیره تصادفات اونا رو حتی در بُدروم هم ول نمیکنه.

سریال بوی توت فرنگی
آصلی که در یک شیرینی فروشی کار میکند ، قصد داشت سفارش مشتری را تحویل دهدطی یک حادثه ای که ممکن بود زیر ماشین بوراک له شود ، از این حادثه نجات پیدا میکند اما کیکی که دستش بود افتاد و پخش زمین شد. آصلی که بعد از این اتفاق به شدت ناراحت و عصبانی شده است شروع به بد و بیراه گفتن به بوراک میکند. بوراک هم پول کیک را میدهد و سعی میکند آصلی را آرام کند ولی با اینرفتار بوراک ، آصلی بیشتر عصبانی میشود.

بازیگران سریال بوی توت فرنگی

Demet Ozdemir ، Yusuf Cim ، Ekin Mert Daymaz ، Gozde Kaya ، Zeynep Tugce Bayat ، Mine Tugay ، Mahir Gunsiray ، Murat Basoglu ، Lacin Ceylan، Anil Celik ، Idil Sivritepe و … بازیگران سریال بوی توت فرنگی می باشد .

سریال بوی توت فرنگی

سریال بوی توت فرنگی

...
ما را در سایت دنبال می کنید

نویسنده : بازدید : 15 تاريخ : پنجشنبه 5 بهمن 1396 ساعت: 14:24