آیا میدانید چطور می توانید با راهکارهای ساده دندان های تان را سفید کنید؟

ساخت وبلاگ
چکیده : اگر علاقه مندید که بدانید چطور می توانید با راهکارهای ساده دندان های تان را سفید کنید پس این مطلب ... با عنوان : آیا میدانید چطور می توانید با راهکارهای ساده دندان های تان را سفید کنید؟ بخوانید :

اگر علاقه مندید که بدانید چطور می توانید با راهکارهای ساده دندان های تان را سفید کنید پس این مطلب را بخوانید:
اگر می خواهید که دندان های خود را به شیوه ای غیر از شیوه پزشکی سفید کنید، یا اینکه سفید کردن دندان هایتان را پس از جرم گیری حفظ کنید، برخی از نسخه ها و راه کارها در منزل توصیه می شود:

سفید کردن دندان

راههای خانگی سفید کردن دندان

شستشو با سرکه سیب

سرکه سیب رقیق کمک می‌کند تا قدرت لکه بری هر خمیر دندانی بیشتر شود. سرکه سیب را رقیق کنید یعنی سه قسمت آب را به یک قسمت سرکه سیب اضافه کنید وسپس آن را با یک خمیر دندان کاملا طبیعی، مخلوط کنید و طبق معمول مسواک بزنید.

راههای سفید کردن دندان

جوش شیرین

دانشمندان معتقدند جوش شیرین و پراکسید هیدروژن (یا همان آب اکسیژنه) ازقدیمی‌ترین سفیدکننده‌های دندان است که در هر خانه‌‌ای یافت می‌شود. در سال‌های بسیار دور، انسان متوجه شد که شستن دندان‌ها به‏وسیله پراکسید هیدروژن رقیق شده (البته برای چند ثانیه) در سفید شدن دندان‌ها بسیار تاثیرگذار است.
به‌گفته محققان، می‌توانیم با ترکیب کردن جوش شیرین و آب اکسیژنه خمیری درست کنیم که می‌تواند دندان‌های ما را سفیدتر از قبل کند. این روشی است کهقدیمی‏ها برای تمیز کردن دندان‌های‌شان استفاده می‌کردند. تنها کافی است چند قطره آب اکسیژنه سه درصد را درون مقداری جوش شیرین ریخته و آنقدر هم بزنید تا مثل خمیر شود، سپس مانند یک خمیردندان معمولی از آن استفاده کنید.

پوست موز

یکی از سریعترین روش سفید کردن دندان: پوست موز سرشار از پتاسیوم، منیزیم، ننگنز و دیگر مواد معدنی است. این مواد معدنی در موز جذب مینای دندان ها می شوند و اثر سفیدکنندگی دارند. توصیه می شود که در هفته، دو بار پوسته داخلی موز را بر روی دندان های خود بکشید تا دندان ها را سفید کنند.

خمیر زغال چوب

زغال چوب فعال یکی از جدیدترین اصطلاحات پر سر و صدای امروزی است زیرا فواید سم زدایی دارد. معلوم شده که این ماده، یک راه حل خانگی عالی برای سفید کردن دندانها نیز می‌باشد. این دانه‌ها، بسیار متخلخل هستند و قبل از اینکه باکتری، دندانها را لکه کند به باکتری می‌چسبند.
زغال چوب را با مقدار کمی‌آب مخلوط کنید و به آرامی‌روی تمام سطوح دندانها بمالید. بگذارید این زغال چوب فعال بمدت ۲دقیقه روی دندانهایتان بماند و سپس تا زمانیکه تمام زغال چوب از دندانها پاک شود، دهان را با آب بشویید.

راههای سفید کردن دندان

آبلیمو

روش دیگر استفاده از محافظ دهانی است که می‌توانید آن را از داروخانه تهیه کنید. بوکسورها برای محافظت از دندان‏های‌شان هنگام مسابقه از این وسیله استفاده می‌کنند. کافی است کمی جوش شیرین و آب‌لیمو را مخلوط کنید (اگر مخلوط خیلی قوام داشت، مقدار کمی آب اضافه کنید) سپس ترکیب به‏دست آمده را درون محافظ دهان بریزید و برای ۱۰ تا ۱۵ دقیقه در دهان خود قرار دهید، پس از شست‌وشوی دهان متوجه تاثیر این ترکیب خواهید شد. به جای استفاده از محافظ می‌توانید محلول را داخل دهان‌تان برای چند دقیقه نگه دارید تا به نتیجه دلخواه برسید.

...
ما را در سایت دنبال می کنید

نویسنده : بازدید : 6 تاريخ : چهارشنبه 29 آذر 1396 ساعت: 1:47